Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
236 729 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    PHU "GROT" Anna Maria Krasowska· Białystok
    Wartość umowy
    70 200 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MPO Sp. z o.o.· Białystok
    Wartość umowy
    124 930 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    MPO Sp. z o.o.· Białystok
    Wartość umowy
    12 493 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    MPO Sp. z o.o.· Białystok
    Wartość umowy
    24 354 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o.· Toruń
    Wartość umowy
    4752 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 236 729 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
236 729 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PHU "GROT" Anna Maria Krasowska (część 1); MPO Sp. z o.o. (części 2, 3, 4); PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o. (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 236 729,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000093734

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zwycięstwa 26A

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-959

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wiw.podlasie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bialystok.wiw.gov.pl/strona-glowna

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1336793

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Weterynaria

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a634e44c-2c42-4d82-ba15-ed68a1c31957

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415643

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00094651/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych i odpadów chemicznych oraz opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych w okresie 12 miesięcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320325

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIW-AG.272.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania surowca kategorii pierwszej wg rozporządzenia Komisji (UE) Nr 142/2011 z dnia 25 lutego 2011 r. w sprawie wykonania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009 z dnia 21.10.2009 r. określającego przepisy sanitarne dotyczące produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi (Dz. U. UE L z dnia 14.11.2009) z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 26A/1. Surowiec kategorii pierwszej określony w zakresie I części zamówienia stanowi odpadowa tkanka zwierzęca po badaniach laboratoryjnych – części ciała zwierząt, zwłoki zwierząt. Szacunkowa ilość: 10 000 kg – jest to wielkość prognozowana i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

100000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 26A/1 – kod odpadów wg rozporządzenia Ministra Klimatu z dn. 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz. 10): 180202*. Odpady laboratoryjne stanowią pozostałości po diagnostyce laboratoryjnej typu: jednorazowe plastikowe materiały pomocnicze, wykorzystane podłoża bakteriologiczne, pozostałości probówek itp. Szacunkowa ilość odpadów: 13 000 kg – jest to wielkość prognozowana i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

130000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Łomży przy ul. Nowogrodzkiej 160 – kod odpadów wg rozporządzenia Ministra Klimatu z dn. 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz. 10): 180202*. Odpady laboratoryjne stanowią pozostałości po diagnostyce laboratoryjnej typu: jednorazowe plastikowe materiały pomocnicze, wykorzystane podłoża bakteriologiczne, pozostałości probówek itp. Szacunkowa ilość odpadów: 1 300 kg – jest to wielkość prognozowana i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

13000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów chemicznych po badaniach laboratoryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 26A/1 – kod odpadów wg rozporządzenia Ministra Klimatu z dn. 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz. 10): 180205*. Wykaz rodzajowo-ilościowy odpadów chemicznych po badaniach laboratoryjnych stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości odpadów określonej w załączniku nr 3 do SWZ, w tym zlecenia Wykonawcy w zakresie przedmiotowej części zamówienia wykonania odbioru, transportu i unieszkodliwienia innych substancji oznaczonych kodem 180205*.

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

16500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 26A/1 – kod odpadów wg rozporządzenia Ministra Klimatu z dn. 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz. 10): 150110*. Odpady stanowią opakowania (głównie szklane) zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone. Szacunkowa ilość odpadów: 400 kg – jest to wielkość prognozowana i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.5.)Wartość części

4000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHU "GROT" Anna Maria Krasowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PHU "GROT" Dariusz Krasowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200246479

7.3.3)Ulica

Włościańska 7/1

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-199

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Energoutil Sp. z o.o. – utylizacja surowca kategorii pierwszej

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

124930 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124930 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

124930 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
MPO Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Replastik Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

050025892, 367479283

7.3.3)Ulica

42 Pułku Piechoty 48

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-950

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

124930 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12493 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12493 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12493 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
MPO Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Replastik Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

050025892, 367479283

7.3.3)Ulica

42 Pułku Piechoty 48

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-950

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12493 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24354 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24354 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24354 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
MPO Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Replastik Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

050025892, 367479283

7.3.3)Ulica

42 Pułku Piechoty 48

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-950

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24354 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4752 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8468 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4752 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

870515006

7.3.3)Ulica

Filomatów Pomorskich 8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

P.W HC-POL Henryk Celmer, Usługi Transportowe Andrzej Gąsiorowski – w zakresie transportu odpadów;
Muda Sp. z o. o. – w zakresie zagospodarowania odpadów

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4752 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
871 880 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 203 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 616 397 zł
Źródło próbki
CPV 90524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 203 zł
Mediana
871 880 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 236 729 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524000-6 (Usługi w zakresie odpadów medycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU "GROT" Anna Maria Krasowska (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.