Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
490 770 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.

Zamawiający Ministerstwo Klimatu i Środowiska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity”, wybierając ofertę wykonawcy ADT GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 490 770 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ministerstwo Klimatu i ŚrodowiskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
490 770 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ADT GROUP Sp. z o.o (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 490 770,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Klimatu i Środowiska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001064858

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wawelska 52/54

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-922

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

Agnieszka.Uscimiuk@klimat.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/klimat

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-mos.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usługi wsparcia producenta dla macierzy Dell EMC Unity.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecd04995-dde0-44a4-9b5c-7c15fd223e25

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415635

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079372/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Wsparcie macierzy Unity400 oraz Unity380 (DI 135.)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314125

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDGwzp-260/16/2026AU

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

415118,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie Subskrypcji przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego - przedłużenia obecnie posiadanego wsparcia producenta ProSupport o 24 miesiące:
1) dla jednej macierzy Dell EMC Unity XT 380 o numerze seryjnym CRK00234518461, dla której obecnie posiadane wsparcie kończy się 30.11.2026, czyli na okres od dnia 01.12.2026 r. do dnia 30.11.2028 r., oraz
2) dla jednej macierzy Dell EMC Unity XT 380F o numerze seryjnym CRK00234518460 dla której obecnie posiadane wsparcie kończy się 30.11.2026, czyli na okres od dnia 01.12.2026
r. do dnia 30.11.2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w Załączniku nr 1 do SWZ – Wzór umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

490770 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

490770 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

490770 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADT GROUP Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

951-22-94-529

7.3.3)Ulica

Poleczki 44

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-822

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

490770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
609 756 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 087 zł1 668 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 340 913 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 087 zł
Mediana
609 756 zł
Górny kwartyl
1 668 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Klimatu i Środowiska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 490 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ADT GROUP Sp. z o.o (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.