Zakup routerów wraz z usługą serwisu
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zakup routerów wraz z usługą serwisu”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 11:00. Wadium: 50 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 4 września 2026, 11:004d 4h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=712, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 lipca 2026
Termin ofert: 20 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 501125-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 11:00Zmienia wersję 561957-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup routerów wraz z usługą serwisu, obejmujący dostawę i wdrożenie routerów z oprogramowaniem wbudowanym i licencjami oraz dodatkowego oprogramowania.
- 2
ZakresPrzedmiot obejmuje produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, a opis szczegółowy jest w Załączniku nr 11 do SWZ i w projekcie umowy.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje także świadczenie opieki serwisowej urządzeń, wsparcia technicznego producenta dla oprogramowania oraz usług konsultacji.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 39 orzeczeń KIO; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 10 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| NIP | 5213017228 |
| Adres | ul. Szamocka 3,5, 01-748 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup routerów wraz z usługą serwisu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa |
| Dodatkowe kody CPV | 32428000-9 - Modernizacja sieci; 32427000-2 - System sieciowy; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-04 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →