Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
177 046 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 152 800 zł – 177 046 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 16% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości10%Moc silnika10%Skrzynia biegów10%Klimatyzacja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa samochodu osobowo-ciężarowego 5+1 na potrzeby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału ZUS w Olsztynie.

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa samochodu osobowo-ciężarowego 5+1 na potrzeby Zakładu Ubezpieczeń…”, wybierając ofertę wykonawcy „FRANK-CARS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 177 046 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
177 046 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „FRANK-CARS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Częstochowa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 177 046,20 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 152 800,00 zł do 177 046,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail