Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, z napędem 4x4 – 4 szt.
Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy ratownictwa…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 11:00. Wadium: 30 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 11:0010d 2h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=422, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 11:00Zmienia wersję 530366-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 21.10.2026 – 21.10.2027.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, z napędem 4x4 – 4 szt.
- 5
RyzykoWadium: 30 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 48% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,5 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie |
| NIP | 7391126340 |
| Adres | ul. Niepodległości 16, 10-045 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, z napędem 4x4 – 4 szt. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Dodatkowe kody CPV | 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła; 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, z napędem 4x4 – 2 szt | 30 000,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.