ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej dla Sądu Najwyższego - KPP III.2611.7.2026

Zamawiający Sąd Najwyższy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej…”. Termin składania ofert minął 4 września 2026, 11:00. Wadium: 7000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd NajwyższyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 518 984 zł
Wadium
7000 zł
Termin składania ofert
4 września 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego dla Sądu Najwyższego wraz z usługą asysty technicznej przez 12 miesiące.

  • 2

    TerminOcena ofert opiera się wyłącznie na cenie, a termin realizacji wynosi 12 miesiące.

  • 3

    RyzykoZakres obejmuje oprogramowanie środowiska wirtualnego obejmujące produkty VMware i Horizon lub rozwiązanie równoważne oraz świadczenie usługi asysty technicznej dla tych produktów.

  • 4

    ZakresWykonawca ma wykazać co najmniej 3 umowy z ostatnich 3 lat, których przedmiotem była dostawa licencji oprogramowania wirtualizacyjnego, każda o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto.

  • 5

    RyzykoWymagane jest wadium 7 000,00 zł, a dokument wadialny z gwarancji lub poręczenia ma mieć charakter bezwarunkowy, nieodwołalny i obejmować pierwsze żądanie Zamawiającego.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał IT Solution Factor Sp. zo.o., który złożył jedyną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail