Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 542 500 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 211 058 zł – 1 773 758 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 27% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa zapasowego, alternatywnego ujęcia wody poprzez wykonanie 4 zbiorników magazynowych wody pitnej, w celu zapewnienia alternatywnego źródła zaopatrzenia w wodę pitną w sytuacjach kryzysowych.

Zamawiający Gmina Lanckorona (Lanckorona, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa zapasowego, alternatywnego ujęcia wody poprzez wykonanie 4 zbiorników magazynowych…”, wybierając ofertę wykonawcy F.I.B "INŻ-BUD" Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 542 500 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina LanckoronaLanckorona, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
1 542 500 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.I.B "INŻ-BUD" Sp. z o.o. (Grzechynia).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 542 500,01 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 211 058,00 zł do 1 773 758,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail