Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
223 560 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont poszycia dachowego w budynku mieszkalnym w Bielawach

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont poszycia dachowego w budynku mieszkalnym w Bielawach”, wybierając ofertę wykonawcy SOMAR Marcin Sochaczewski. Wartość umowy: 223 560 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
223 560 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOMAR Marcin Sochaczewski (Lisi Ogon), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 223 560,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail