Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
135 108 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 135 108 zł – 196 801 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa prawego wału rz. Młynówka Marwicka polder 72 m. Dłużyna,gm. Elbląg w km 0+350-0+500

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa prawego wału rz. Młynówka Marwicka polder 72 m. Dłużyna,gm. Elbląg w km…”, wybierając ofertę wykonawcy PRIM Sp. z o.o. Wartość umowy: 135 108 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
135 108 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRIM Sp. z o.o. (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 135 108,12 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 135 108,12 zł do 196 801,17 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail