AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce.

Zamawiający Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 180 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Areszt Śledczy w Warszawie-BiałołęceWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
180 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 09:00
15h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zrealizowanie usługi remontowej biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce.

  • 2

    TerminTermin realizacji umowy jest wyznaczony do 2026-12-14, zamówienie nie obejmuje części ani opcji, a zabezpieczenie należytego wykonania umowy jest wymagane.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje roboty remontowe i renowacyjne oraz prace wykończeniowe, podłogowe, ścienne, płytkarskie, elektryczne i wodno-kanalizacyjne, a wartość zamówienia wynosi 180000 zł.

  • 4

    ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, ale przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia z art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 5, 7 i 8.

  • 5

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty z negocjacjami, a maksymalnie zaprasza do nich 3 wykonawców.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,6 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 11% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail