Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
800 444 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w okresie 01.09.2026r. do 31.08.2027r

Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Chmielniku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w okresie 01.09.2026r. do 31.08.2027r”, wybierając ofertę wykonawcy myOrlen Sp. z o.o. Wartość umowy: 800 444 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
800 444 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy myOrlen Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 800 443,91 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail