Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
908 055 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 października 2026 do 30 czerwca 2028
Oferty w postępowaniu
14 ofertceny: 908 055 zł – 1 301 013 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia lokali i obiektów Zakładu Usług Komunalnych w Chmielniku Sp. z o.o. w okresie od 01.10.2026 do 30.06.2028 roku

Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Chmielniku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia lokali i obiektów Zakładu Usług…”, wybierając ofertę wykonawcy TAURON SPRZEDAŻ Sp. z o.o. Wartość umowy: 908 055 zł. Złożono 14 ofert.

Wartość umowy
908 055 zł
Liczba ofert
14 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 2 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    14 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TAURON SPRZEDAŻ Sp. z o.o. (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 908 054,73 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert; ceny wahały się od 908 054,73 zł do 1 301 012,57 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2026 r. do 30 czerwca 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail