„Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (powtórka).”
Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 002333177 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Malmeda Icchoka 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Białystok |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 15-440 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL841 - Białostocki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (85) 879 79 50 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | (85) 879 79 51 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@mopr.bialystok.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bipmopr.um.bialystok.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-74545df0-6819-45ff-b9a4-336680982dce |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414959 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00253527 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (powtórka).” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, wymaganej do uzyskania zmiany pozwolenia na budowę oraz służącej do opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych w budynku położonym w Białymstoku przy ul. Białej 13/33, polegających na modernizacji i przebudowie w zakresie pomieszczeń piwnicznych, wraz z nadzorem autorskim. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 29 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Pracownia Projektowania Architektonicznego AM-PROJEKT Architekt Maciej Andruszkiewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 200044066 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Przędzalniana 14 lok. 20 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Białystok |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 15-688 |
| 4.3.6.) | Województwo | podlaskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 104550,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00368839/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 104550,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.