Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002333177

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Malmeda Icchoka 8

1.4.2.)Miejscowość

Białystok

1.4.3.)Kod pocztowy

15-440

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.7.)Numer telefonu

(85) 879 79 50

1.4.8.)Numer faksu

(85) 879 79 51

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mopr.bialystok.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bipmopr.um.bialystok.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d07f92f-3934-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414356

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00395424

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa artykułów papierniczych i materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET NR 2: Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku:

1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku.

2. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących poszczególnych materiałów biurowych oraz orientacyjne ilości dostaw w okresie objętym zamówieniem, został określony w załączniku nr 2B do SWZ, stanowiącym Formularz asortymentowo - cenowy.

3. Wykonawca powinien wpisać w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ, w kolumnie nr 10, dla każdej pozycji: nazwę handlową, producenta oraz oznaczenie, tj. TYP/MODEL lub/i numer katalogowy lub/i kod oferowanego materiału. Oznaczenie powinno jednoznacznie wskazywać tylko na jeden produkt. W przypadku pozycji w „kilku kolorach” należy wpisać oznaczenie dla oferowanych kolorów.

4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do spełnienia wymagań, o których mowa w pkt. 4.6. SWZ - „Zasady ogólne dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia”, a także wymagań określonych w punkcie 6.3 SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MAPEN Spółka Jawna Paweł Oksieńczuk Mariusz Jóźwik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9661763975

4.3.3.)Ulica

Rzemieślnicza 31/1

4.3.4.)Miejscowość

Białystok

4.3.5.)Kod pocztowy

15-773

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

164897,08 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00462833/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z wejściem w życie od dnia 1.02.2026 r. obligatoryjnego Krajowego Systemu e-Faktur ) KSeF - ogólnopolskiego
systemu do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Uaktualnienie zapisów umowy odnośnie wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

155538,70 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.