Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Jarosław Grzegorz Głowacki Fordewind (Partner)

Wartość umowy
188 805 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 17 września 2026 do 18 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych w terminie 17-18.09.2026.

Zamawiający Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych w terminie…”, wybierając ofertę wykonawcy FB Control Jarzyński Maciej (Lider). Wartość umowy: 188 805 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
188 805 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: FB Control Jarzyński Maciej (Lider) (Parzniew), wspólnie z: Jarosław Grzegorz Głowacki Fordewind (Partner).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 188 805,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 września 2026 r. do 18 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013082798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Księcia Trojdena 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-109

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@iimcb.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.iimcb.gov.pl/pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352079

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut naukowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych w terminie 17-18.09.2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66813024-84ec-4723-af56-a43862323232

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414486

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Welcome to Poland finansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027 (FERS) w ramach projektu pt.: „Wsparcie instytucji szkolnictwa wyższego i nauki w obsłudze osób cudzoziemskich oraz Polek i Polaków wyjeżdżających za granicę”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00370923

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADZ.261.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej z wynajęciem sal konferencyjnych w terminie 17-18.09.2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ („OPZ”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

188805,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

188805,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188805,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
FB Control Jarzyński Maciej (Lider)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jarosław Grzegorz Głowacki Fordewind (Partner)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9710658222

7.3.3)Ulica

ul. Działkowa 71/2

7.3.4)Miejscowość

Parzniew

7.3.5)Kod pocztowy

05-808

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188805,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-17 do 2026-09-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 805 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FB Control Jarzyński Maciej (Lider) (Parzniew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.