„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”
Zamawiający Gmina Krasiczyn (Krasiczyn, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1008, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
01 lipca 2024
Termin ofert: 15 lipca 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 lipca 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
16 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
31 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
31 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Krasiczyn |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650900418 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Krasiczyn 177 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Krasiczyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-741 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 166718370 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 166718370 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@kraiczyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.krasiczyn.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414203 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00389416 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-07-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 17 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Xgeneris Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 383881274 |
| 4.3.3.) | Ulica | Jagiellońska 48/39 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ustrzyki Dolne |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-700 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 166050 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00433489/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 4 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | zmiany prawne w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | zmiany prawne w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 maja 2026 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | dostosowanie planu do zmian prawnych w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 sierpnia 2026 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 4 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aktualizacja Regulaminu wyboru przedsięwzięć do objęcia wsparciem bezzwrotnym z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w Inwestycji A1.3.1 dotyczącego naboru przedsięwzięć w zakresie wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego w gminie poprzez sporządzenie i przyjęcie planu ogólnego w zakresie zapisów § 4 ust. 3 i 4 owego regulaminu oraz załącznika nr 2 |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | |
| 1) | § 8 ust. 6 pkt 2 otrzymuje następujące brzmienie | „II faktura końcowa po zakończeniu 100% prac oraz po uzyskaniu wszystkich pozytywnych opinii i uzgodnień oraz wprowadzeniu stosownych zmian wynikających z uzyskanych opinii i uzgodnień, oraz po publikacji uchwały o przyjęciu Planu Ogólnego Gminy Krasiczyn w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krasiczyn, dla wystawienia której podstawę stanowić będzie protokół końcowy, potwierdzający należyte wykonanie przedmiotu umowy” 2) dodany zostaje § 8 ust. 6 pkt 3, który otrzymuje następujące brzmienie: „3. Po uchwaleniu planu ogólnego, Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego usunięcia ewentualnych wad, omyłek, błędów oraz wykonania czynności niezbędnych do ewentualnego doprowadzenia do zgodności projektu planu ogólnego z przepisami prawa w toku procedury nadzorczej prowadzonej przez Wojewodę Podkarpackiego oraz ponowne opracowanie niezbędnych dokumentów, za co nie będzie przysługiwać Wykonawcy dodatkowe wynagrodzenie.” |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 166050,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →