Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
166 050 zł
Umowa zawarta
26 lipca 2024
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokość kary umownej za każdy dzień zwłoki w realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

Zamawiający Gmina Krasiczyn (Krasiczyn, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn”, wybierając ofertę wykonawcy Xgeneris Sp. z o.o. Wartość umowy: 166 050 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KrasiczynKrasiczyn, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 29 lipca 2024
Wartość umowy
166 050 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Xgeneris Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 166 050,00 zł (umowę zawarto 26 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasiczyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900418

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krasiczyn 177

1.5.2.)Miejscowość

Krasiczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

37-741

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166718370

1.5.8.)Numer faksu

166718370

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kraiczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krasiczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


administracja samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00433489

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00389416

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.11.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

255284,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

166050,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

166050,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166050 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Xgeneris Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

383881274

7.3.3)Ulica

Jagiellońska 48/39

7.3.4)Miejscowość

Ustrzyki Dolne

7.3.5)Kod pocztowy

38-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166050 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

17 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasiczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasiczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 166 050 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Xgeneris Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.