Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

Zamawiający Gmina Krasiczyn (Krasiczyn, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrasiczynKrasiczyn, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 16 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasiczyn

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900418

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krasiczyn 177

1.4.2.)Miejscowość

Krasiczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

37-741

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166718370

1.4.8.)Numer faksu

166718370

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kraiczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krasiczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d5d7489-377b-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00600819

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-12-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00389416

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Krasiczyn ”

3.8.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2024-07-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

17 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Xgeneris Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

383881274

4.3.3.)Ulica

Jagiellońska 48/39

4.3.4.)Miejscowość

Ustrzyki Dolne

4.3.5.)Kod pocztowy

38-700

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

166050 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00433489/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-11-28

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

uzasadniony wniosek wykonawcy - okoliczności nieprzewidziane niepowstałe z winy wykonawcy

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Termin wykonania przedmiotu umowy do dnia 31 grudnia 2025 r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasiczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasiczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.