Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR w województwie małopolskim”

Zamawiający Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR w województwie małopolskim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaKraków, Małopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

1.2.)Oddział zamawiającego

Małopolski Oddział Regionalny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010613083

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Promienistych 1

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-481

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

+48126298030

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malopolski@arimr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.arimr.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1da4f208-d022-48f9-8728-18f34c35c3aa

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413908

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00181389

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa energii elektrycznej dla Biur Powiatowych ARiMR
w województwie małopolskim”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do niżej wymienionych obiektów Zamawiającego zlokalizowanych w województwie małopolskim:
1. Biuro Powiatowe ARiMR w Bochni, Proszówki 625
2. Biuro Powiatowe ARiMR w Brzesku, ul. Szczepanowska 23,
3. Biuro Powiatowe ARiMR w Chrzanowie, ul. Fabryczna 20,
4. Biuro Powiatowe ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Piłsudskiego 33,
5. Biuro Powiatowe ARiMR w Gorlicach, ul. W. Pola 2,
6. Biuro Powiatowe ARiMR w Limanowej, ul. Piłsudskiego 6,
7. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Sączu, ul. Kraszewskiego 44,
8. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Sączu, ul. Kraszewskiego 44,
budynek magazynowy
9. Biuro Powiatowe ARiMR w Nowym Targu, ul. Składowa 7,
10. Biuro Powiatowe ARiMR w Proszowicach, ul. Krakowska 32,
11. Biuro Powiatowe ARiMR w Tarnowie, ul. Krakowska 134,
12. Biuro Powiatowe ARiMR w Zakopanem, ul. Do Samków 29,
13. Biuro Powiatowe ARiMR w Wadowicach, ul. Mickiewicza 36
14. Biuro Powiatowe ARiMR w Miechowie, ul. M. Konopnickiej 23 A

Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie podlega podziałowi na części ze względów obiektywnych z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz konieczność zapewnienia kompleksowej obsługi świadczonej przez jednego wykonawcę, a także możliwość uzyskania lepszych ofert cenowych przy udzielaniu zamówienia o większym zakresie przedmiotowym. Podział na zadania, który ewentualnie zwiększyłby krąg wykonawców realizujących tę dostawę spowodowałby znaczne utrudnienia w zakresie administrowania takimi umowami, a potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu jego wykonaniu.
Szczegółową charakterystykę elektroenergetyczną poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej dla każdego obiektu objętego zamówieniem wraz z dokładnym ich adresem, numerem PPE, numerami liczników, grupą przyłączeniową, rodzajem przyłącza, mocą umowną, zabezpieczeniem przedlicznikowym, grupą taryfową oraz prognozowanym poborem energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy określono w treści Załącznika nr 2 do projektowanych postanowień umowy (PPU).
Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) wraz z załącznikami, które stanowią Załącznik nr 5 do SWZ. Wszystkie warunki realizacji zamówienia zostały szczegółowo przedstawione w SWZ i załącznikach.
Przewidywana ilość zużycia energii elektrycznej łącznie dla wszystkich PPE Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy (01.07.2025r. - 30.06.2026r.)
z rozbiciem na poszczególne taryfy wynosi jak poniżej :
Taryfa C11 199 248 kWh
Taryfa C12a szczyt 25 882 kWh
Taryfa C12a poza szczyt 75 436 kWh
Taryfa C21 46 398 kWh
Taryfa G11 13 002 kWh
Łącznie: 359 966 kWh

3.9.)Główny kod CPV

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

09310000-5 - Elektryczność

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9730421440

4.3.3.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142B

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-305

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

201764,91 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00269964/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

180009,58 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

ostatnia faktura wpłynęła 27.08.2026r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-2Energia elektryczna, cieplna, słone…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 480 479 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
543 495 zł16 589 966 zł
Rozstęp międzykwartylowy
16 046 471 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
543 495 zł
Mediana
1 480 479 zł
Górny kwartyl
16 589 966 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2 (Energia elektryczna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.