Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
293 887 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
95 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 293 887 zł – 299 655 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa dostępności architektonicznej Biura Powiatowego ARiMR w Łęczycy dla osób ze szczególnymi potrzebami

Zamawiający Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa dostępności architektonicznej Biura Powiatowego ARiMR w Łęczycy dla osób ze…”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o. o. Wartość umowy: 293 887 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaŁódź, Łódzkieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
293 887 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o. o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 293 887,09 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 293 887,09 zł do 299 655,21 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 95 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail