Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
225 832 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    146 497 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    79 335 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Malowanie pomieszczeń w Biurach Powiatowych ARiMR w Baniach, Golczewie i Szczecinku oraz wymiana opraw oświetleniowych w Biurach Powiatowych w Choszcznie, Złocieńcu, Nowogardzie, Baniach i Szczecinku

Zamawiający Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Malowanie pomieszczeń w Biurach Powiatowych ARiMR w Baniach, Golczewie i Szczecinku oraz…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 225 832 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
225 832 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.CH. Firma Budowlana Piotr Piórkowski (część 1); Future Service Zbigniew Zarzeczny (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 225 831,93 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ REGIONALNY

1.3.)Oddział zamawiającego

Zachodniopomorski Oddział Regionalny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01061308300161

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Brama Portowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-225

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

91 469 84 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zachodniopomorski@arimr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.arimr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335334

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Agencja płatnicza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Malowanie pomieszczeń w Biurach Powiatowych ARiMR w Baniach, Golczewie i Szczecinku oraz wymiana opraw oświetleniowych w Biurach Powiatowych w Choszcznie, Złocieńcu, Nowogardzie, Baniach i Szczecinku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0638711a-0280-41fb-9bd2-1ef7402a12f4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413096

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100456/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont Biur Powiatowych Zachodniopomorskiego Oddziału Regioalnego z siedzibami w Choszcznie, Złocieńcu, Nowogardzie, Baniach, Golczewie i Szczecinku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315815

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR16.2619.2.2026.MZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

759700,14 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

157261,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w siedzibach trzech Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibami w Baniach, Golczewie i Szczecinku prac remontowych polegających na dwukrotnym malowaniu ścian farbą w kolorze białym RAL 9010, pomieszczeń biurowych, sanitarnych, gospodarczych i ciągów komunikacyjnych wraz z pracami towarzyszącymi, o łącznej powierzchni do malowania 3 116,96 m².
2. Lokalizacje Biur Powiatowych wraz powierzchnią do malowania określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, dalej SWZ.
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany z materiałów dostarczonych przez Wykonawcę. Materiały te powinny odpowiadać wymaganiom obowiązujących norm technicznych, aprobat technicznych, świadectw dopuszczenia do obrotu i stosowania w budownictwie określonych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2026 r. , poz. 524 ze zm.).
4. Zamawiający przekaże Wykonawcy sukcesywnie pomieszczenia do realizacji przedmiotu umowy w poszczególnych lokalizacjach Biur Powiatowych zgodnie z przedstawionym harmonogramem rzeczowo-terminowym wykonania robót. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w taki sposób, który nie ograniczy korzystania z nieruchomości w części tj. ciągi komunikacyjne oraz pozostałe pomieszczenia, które będą sukcesywnie przekazywane w poszczególnych lokalizacjach objętych umową, nie będą wyłączone z normalnej eksploatacji.
5. Zakres robót obejmuje przeprowadzenie robót przygotowawczych polegających na wyniesieniu opróżnionych mebli i wskazanego przez Zamawiającego sprzętu, wyposażenia z poszczególnych pomieszczeń oraz ich ponowne wniesienie po zakończeniu robót; zdjęcie ze ścian elementów wiszących (typu tablice korkowe, informacyjne) oraz ich ponowne zawieszenie wg wskazówek Zamawiającego, zabezpieczenie pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych, sprzętu, wyposażenia, okien, drzwi, klimatyzatorów, opraw oświetleniowych, kontaktów itp. poprzez oklejenie folią i taśmą,
6. Wykonawca zobowiązany jest do utrzymywania pomieszczeń biurowych, sanitarnych, gospodarczych i ciągów komunikacyjnych w należytym porządku, a po zakończeniu robót, do usunięcia wszystkich pozostałości na swój koszt.
7. Zamawiający określa zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, warunki realizacji zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących określone w opisie przedmiotu zamówienia czynności, których wykonanie polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.), o ile nie będą wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej. Rodzaj czynności stanowiących przedmiot zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: roboty przygotowawcze, malarskie.
8. Wymagania dotyczące weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę określono w § 5 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 12.1 do SWZ.
9. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres min. 24 miesięcy licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia w poszczególnych lokalizacjach Biur Powiatowych.
10. Wymagany okres rękojmi będzie równy okresowi oferowanej gwarancji jakości.
11. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania robót związanych z realizacją przedmiotu zamówienia w siedzibach Biur Powiatowych w dni robocze dla Zamawiającego od godz. 7:30 do godz. 15:30 lub w godzinach ustalonych z Kierownikiem Biura Powiatowego i w jego obecności lub osoby zastępującej.
12. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone są w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 12.1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

4.5.5.)Wartość części

84230,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana wyeksploatowanych nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy LED ze zintegrowanym źródłem światła wraz z wykonaniem robót elektrycznych towarzyszących w Biurach Powiatowych Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego z siedzibami w Choszcznie, Złocieńcu, Nowogardzie, Baniach i Szczecinku zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ.
2. Przedmiot umowy obejmuje demontaż istniejących wskazanych opraw oświetleniowych w każdej lokalizacji oraz przekazanie do utylizacji.
3. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany z fabrycznie nowych materiałów i urządzeń oraz powinny odpowiadać wymaganiom obowiązujących norm technicznych, aprobat technicznych, świadectw dopuszczenia do obrotu i stosowania w budownictwie określonych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2026 r. , poz. 524 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych w tym rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1225 ze zm.) w zakresie nie przekraczania jednostkowej mocy oświetlenia w budynkach użyteczności publicznej. Ponadto zamontowane oświetlenie powinno spełniać wymagania dla osób w miejscach pracy we wnętrzach łącznie ze sprzętem wyposażonym w monitory ekranowe (PN-EN 12464-1:2022-01)
4. Wykonawca uzyska przed zamontowaniem wyrobów, materiałów i urządzeń akceptację Zamawiającego. Odbiór techniczny wykonanych robót powinien być dokonany według wymagań i w sposób określony obowiązującymi normami.
5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia w poszczególnych lokalizacjach Biur Powiatowych. Wymagany okres rękojmi będzie równy okresowi oferowanej gwarancji jakości.
6. Wykonawca zobowiązany jest w okresie udzielonej gwarancji oraz rękojmi do wykonywania własnym staraniem oraz na własny koszt przeglądów gwarancyjnych. O planowanym terminie przeglądu należy uprzednio poinformować Zamawiającego z 7 dniowym wyprzedzeniem.
7. Zamawiający określa zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, warunki realizacji zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących określone w opisie przedmiotu zamówienia czynności, których wykonanie polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.), o ile nie będą wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej. Rodzaj czynności stanowiących przedmiot zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: roboty przygotowawcze, prace montażowe.
8. Wymagania dotyczące weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę określono w § 5 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 12.2 do SWZ
9. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania robót związanych z realizacją przedmiotu zamówienia w siedzibach Biur Powiatowych w dni robocze dla Zamawiającego od godz. 7:30 do godz. 15:30 lub w godzinach ustalonych z Kierownikiem Biura Powiatowego i w jego obecności lub osoby zastępującej.
10. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone są w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 12.2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

4.5.5.)Wartość części

73030,81 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146496,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

228870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146496,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.CH. Firma Budowlana Piotr Piórkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9840215517

7.3.3)Ulica

Warszawska 4/23

7.3.4)Miejscowość

Nidzica

7.3.5)Kod pocztowy

13-100

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146496,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-10

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79335,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

174660,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79335,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Future Service Zbigniew Zarzeczny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151758448

7.3.3)Ulica

Dąbrowica 184 P

7.3.4)Miejscowość

Tomaszowice

7.3.5)Kod pocztowy

21-008

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79335,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45442100-8Roboty malarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 225 832 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45442100-8 (Roboty malarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.CH. Firma Budowlana Piotr Piórkowski (Nidzica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.