Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
1 163 484 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    498 960 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    95 256 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    393 624 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    175 644 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Norma emisji spalin15%Pasy bezpieczeństwa25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz i odwóz uczniów do szkół i przedszkola w roku szkolnym 2026/2027.

Zamawiający Gmina i Miasto Szadek (Szadek, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów do szkół i przedszkola w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Marek Janiak. Łączna wartość umów: 1 163 484 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto SzadekSzadek, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
1 163 484 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Transportowe Marek Janiak (części 1, 2, 4); Usługi Trasportowe Marek Janiak (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 163 484,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Szadek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934460

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 3

1.5.2.)Miejscowość

Szadek

1.5.3.)Kod pocztowy

98-240

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ugimszadek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szadek.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e887152-540f-42d6-9b17-030586482b81

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz i odwóz uczniów do szkół i przedszkola w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e887152-540f-42d6-9b17-030586482b81

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413487

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040392/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz i odwoź uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy i Miasta Szadek

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00348311

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz/Odwóz uczniów do/ze szkoły i przedszkola w Szadku z terenu Gminy i Miasta Szadek przy wykorzystaniu 3 autobusów minimum 52 miejsc siedzących każdy, na następujących trasach:

Dowóz/Odwóz Szacowana ilość km trasy Szacowana ilość km miesięcznie Liczba przystanków Godziny wyjazdu
Dowóz Rzepiszew (Szadek szkoła –Tarnówka IV (krzyżówka) – Tarnówka III (przestanek wieś) – Tarnówka II (posesja nr 3) - Tarnówka I – Górna Wola (przystanek) – Rzepiszew IV( posesja nr 51) – Rzepiszew III (posesja nr 1) – Antonin (przestanek) – Rzepiszew I (przystanek) – Kolonia Rzepiszew (przystanek) – Marcelin - Szadek szkoła 20 20x21=420 11 7:10
Dowóz Wilamów : Szadek szkoła - Piaski (przystanek) - Paski (posesja nr 27a) - Piaski (posesja 33) – Wilamów kolonia (przystanek) - Wilamów parcela (przystanek OSP) – Wilamów kolonia 6 – Osiny (posesja nr 33) – Szadek szkoła 25 25x21=525 7 7:15
Dowóz Przatów: Szadek szkoła – Dziadkowice (przystanek PKS) – Przatów Górny 2 - Przatów Górny 23 – Przatów Górny 28 - Przybyłów – Przatów szkoła - Remiszew – Przatów Dolny 50 - Przatów Dolny 38 - Przatów Dolny 20 - Przatów Dolny 12 - Przatów Dolny 6 - Przatów Dolny 1 – Przatowska 4 - Szadek szkoła 23 23x21=483 14 7:15
Odwóz Wilamów-Rzepiszew Szadek szkoła – Osiny (przystanek PKS) – Piaski 12B- Paski 27a – Piaski 33 – Wilamów kolonia (przystanek) – Wilamów OSP – Górna Wola (sklep) – Rzepiszew 1A - Antonin - Rzepiszew -przystanek - – Rzepiszew Kolonia (kapliczka) - – Tarnówka 22 – Tarnówka przystanek - Szadek szkoła

Odwóz Przatów - Szadek szkoła – Dziadkowice (przystanek PKS) – Przatów Górny 2 - Przatów Górny 23 – Przatów Górny 28 - Przybyłów – Przatów szkoła - Remiszew – Przatów Dolny 50 - Przatów Dolny 38 - Przatów Dolny 20 - Przatów Dolny 12 - Przatów Dolny 6 - Przatów Dolny 1 – Przatowska 4 - Szadek szkoła 33 33x21x2=1386 13 I – 12:45
II – 14:45 (15:30)
23 23x21x2=966 14 I – 12:45
II – 14:45 (15:30)
3780

Odwozy : poniedziałek, środa i piątek: 12:45 i 14:45.
Odwozy: wtorek i czwartek: 12:45 i 15:30.

Miesięczna długość trasy do przejechania średnio około 3780 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

327537,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz/odwóz uczniów do/ze szkoły i przedszkola w Szadku i szkoły w Krokocicach z terenu Gminy i Miasta Szadek przy wykorzystaniu 1 autobusu: minimum 52 miejsc siedzących każdy na następujących trasach (OFERTA tylko w okresie pierwszego półrocza roku szkolnego 2026/2027 tj. dowóz od 1.09.2026 do dnia 15.01.2027 r. do okresu rozpoczęcia ferii zimowych):


Dowóz/odwóz Szacowana ilość km trasy Szacowana ilość km miesięcznie Liczba przystanków Godziny wyjazdu
Przywóz: Szadek szkoła – Brądy 1 – Łobudzice 45a - Łobudzice 39 - Łobudzice wieś – Łobudzice straż – Janów – Wola łobudzka 2 – Lichawa sklep – Lichawa 13a – Krokocice szkoła – Tomaszew 15a – Wola Krokocka 23 – Choszczewo 59 – Choszczewo 57D - Choszczewo przystanek – Kobyla Miejska - Szosa Uniejowska 9 - Szkoła Szadek 27-29 28x21=588 17 6:50
Odwóz: Szadek szkoła – Szosa Uniejowska 9 – Kobyla Miejska – Choszczewo przystanek – Choszczewo 57D – Choszczewo 59 – Kornaty - Wola Krokocka 23 – Tomaszew – Krokocice szkoła - Lichawa - Lichawa sklep – Wola Łobudzka (sad) – Janów – Łobudzice staż – Łobudzice wieś - Łobudzice 39 – Łobudzice 45a – Brądy – Marcelin – Szadek szkoła 27-29 28x21x2=1176 19 I - 13:15
II –14:45 (15:30)
1764
Odwozy : poniedziałek, środa i piątek: 13:15 i 14:45.
Odwozy: wtorek i czwartek: 13:15 i 15:30.


Miesięczna długość tras do przejechania średnio około 1764 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

68782,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz/odwóz uczniów do/ze szkoły w Prusinowicach z terenu Gminy i Miasta Szadek przy wykorzystaniu 2 autobusów minimum 52 miejsc siedzących każdy na następujących trasach:

Dowóz/odwóz Szacowana ilość km trasy Szacowana ilość km miesięcznie Liczba przystanków Godzina wyjazdu
Przywóz: Prusinowice - Kobyla Miejska – Choszczewo – Wola Krokocka – Krokocice – Lichawa – Prusinowice – Borki Prusinowskie- Prusinowice Henryków - Prusinowice 40 40x21=840 8 6:55
Przywóz: Prusinowice – Góry Prusinowskie – Boczki Stare – Reduchów – Sikucin – Kotliny – Grzybów – Prusinowice 31 31x21=651 6 6:55
Odwóz: Prusinowice – Choszczewo – Krokocice – Wola Krokocka – Kobyla Miejska- Prusinowice -Borki Prusinowskie – Henryków Prusinowice (przejazd przez Łodzię i Brądy) 40 40x21x2=1680 8 I - 12:50
II – 14:40
Odwóz: Prusinowice – Góry Prusinowskie – Boczki Parcela – Boczki Stare – Reduchów - Sikucin – Kotliny – Grzybów - Prusinowice 31 31x21x2=1302 7 I - 12:50
II – 14:40
4473

Odwozy : poniedziałek, środa i piątek: 12:45 i 14:45.
Odwozy: wtorek i czwartek:12:45 i 15:30.

Miesięczna długość tras do przejechania średnio około 4473 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

387585,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz/odwóz uczniów do/ze szkoły i przedszkola w Szadku z terenu Gminy i Miasta Szadek przy wykorzystaniu 1 autobusu klasy minimum 52 miejsc siedzących na następujących trasach:

Dowóz/odwóz Szacowana ilość km trasy Szacowana ilość km miesięcznie Liczba przystanków Godzina wyjazdu
Przywóz: - Szadek szkoła – Kromolin Nowy – Boczki Stare 5 – Reduchów Kolonia 11 – Sikucin Kolonia 23a (kapliczka) -Sikucin szkoła -Kotlinki 26 – Kotlinki 16a – Kotliny 8 – Kromolin Stary 12 – Szadkowice Kolonia 19 – Kolonia Ogrodzim 26 – Wielka Wieś PKS – Szadek szkoła 30-34-38 34x21=714 12 6:40
Odwóz – Szadek szkoła – Wielka Wieś PKS – Kolonia Ogrodzim – Szadkowice Kolonia - Kromolin Nowy - Kromolin Stary – Kotliny – Kotlinki 16a – Kotlinki 26 – Sikucin szkoła – Sikucin Kolonia (kapliczka) – Reduchów Kolonia – Boczki Stare – Szadek szkoła 30-34-38 34x21x2=1428 12 I – 12:45
II – 14:45 (15:30)
2142

Odwozy : poniedziałek, środa i piątek: 12:45 i 14:45.
Odwozy: wtorek i czwartek: 12:45 i 15:30.

Miesięczna długość tras do przejechania średnio około 2142 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

185604,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

392742,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

498960,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498960,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Marek Janiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8291052683

7.3.4)Miejscowość

Mostki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498960,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95256,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111132,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95256,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Marek Janiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8291052683

7.3.4)Miejscowość

Mostki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95256,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-01-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

393624,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

469665,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

393624,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Trasportowe Marek Janiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8291052683

7.3.4)Miejscowość

Mostki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

393624,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175644,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

203490,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175644,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Marek Janiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8291052683

7.3.4)Miejscowość

Mostki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175644,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Szadek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szadek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 163 484 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Marek Janiak (Mostki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.