ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dowóz i odwóz uczniów do szkół i przedszkola w roku szkolnym 2026/2027.

Zamawiający Gmina i Miasto Szadek (Szadek, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów do szkół i przedszkola w roku szkolnym 2026/2027”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 09:00. Wadium: 4913 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina i Miasto SzadekSzadek, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
4913 zł
Termin składania ofert
30 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Norma emisji spalin15%Pasy bezpieczeństwa25%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Norma emisji spalin 15%, Pasy bezpieczeństwa 25%.

  • 2

    WarunkiWykonawca musi mieć uprawnienia do krajowego przewozu osób i wykazać co najmniej jedną usługę transportu zbiorowego osób wykonywaną systematycznie przez minimum 5 miesięcy oraz odpowiedni tabor.

  • 3

    ZakresOcena ofert obejmuje cenę oraz kryteria jakościowe związane z normą emisji spalin, pasami bezpieczeństwa i czasem podstawienia autobusu zastępczego, a umowa dopuszcza zmianę trasy i taboru w określonych sytuacjach.

  • 4

    RyzykoWadium: 4 913,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2022, 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał PKS Bodzentyn sp. z o. o. przy 4 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,5 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 14% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail