Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
242 993 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 23 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu, oprogramowania oraz usług zwiększających cyberbezpieczeństwo w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Wielgomłyny (Wielgomłyny, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu, oprogramowania oraz usług zwiększających cyberbezpieczeństwo w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Euronet Group Sp. z o.o. Wartość umowy: 242 993 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WielgomłynyWielgomłyny, Łódzkieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
242 993 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Euronet Group Sp. z o.o. (Radomsko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 242 992,70 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wielgomłyny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648161

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Wielgomłyny

1.5.3.)Kod pocztowy

97-525

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 7871087

1.5.8.)Numer faksu

44 7871082

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@wielgomlyny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wielgomlyny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wielgomlyny.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu, oprogramowania oraz usług zwiększających cyberbezpieczeństwo w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe98d5fe-cf40-4219-b85a-077382f350b5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413409

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022122/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup sprzętu, oprogramowania oraz usług zwiększających cyberbezpieczeństwo w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Operacyjny Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”, numer umowy o powierzenie grantu: FERC.02.02-CS.01-001/23/2498/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391963

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CS/5/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu, oprogramowania oraz usług w następującym zakresie:
- serwer z oprogramowaniem oraz usługą wdrożenia i szkolenia,
- rozwiązanie sprzętowe łączące w sobie zalety oprogramowania do backupu z macierzą dyskową z usługą wdrożenia i szkolenia,
- system klasy PAM do zarządzania dostępem uprzywilejowanym z usługą wdrożenia i szkolenia,
- system klasy DLP do identyfikacji oraz zapobiegania wyciekom danych z usługą wdrożenia i szkolenia,
- zasilacze awaryjne zabezpieczające pracę komputerów w ilości 13 sztuk .

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

242992,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

242992,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

242992,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Euronet Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7721913444

7.3.3)Ulica

Brzeźnicka

7.3.4)Miejscowość

Radomsko

7.3.5)Kod pocztowy

97-500

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

242992,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wielgomłyny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wielgomłyny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 242 993 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Euronet Group Sp. z o.o. (Radomsko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.