AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Mrągowo os. Grunwaldzkie dz. nr 319/3 obręb 06, os. Brzozowe dz. nr 5/19 obręb 05

Zamawiający "zakład Wodociągów i Kanalizacji" Sp. z o.o. (Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Mrągowo os. Grunwaldzkie dz. nr 319/3 obręb 06, os.…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 września 2026, 10:00
11d 5h
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Gwarancja10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Mrągowie dla dwóch części obejmujących os. Brzozowe i os. Grunwaldzkie, z odcinkami pomiędzy istniejącymi studniami oraz przebudową istniejącego rurociągu.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmują cenę 90 i gwarancję 10; zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

  • 3

    ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części i ofertę można złożyć na wszystkie części; część 1 obejmuje m.in. rozbiórkę istniejących studni i wykonanie nowych rewizyjnych, a część 2 podłączenie istniejących dopływów od strony budynku os. Grunwaldzkie 2 oraz 2B.

  • 4

    ZakresRealizacja jest przewidziana do 2027-03-31, a zamawiający nie przewiduje opcji ani wznowień.

  • 5

    Warunkiczęści 1 wymagany jest kierownik robót sanitarnych z uprawnieniami do kierowania robotami będącymi przedmiotem zamówienia, a w obu częściach wykonawca musi wykazać doświadczenie z ostatnich 5 lat w modernizacji czynnej sieci kanalizacji sanitarnej: co najmniej 2 roboty o wartości nie mniejszej niż 65 000,00 zł netto każda dla części 1 oraz 90 000,00 zł netto każda dla części 2.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail