Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
393 120 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przygotowanie oraz wydawanie gorących posiłków w punkcie żywieniowym
    Wartość umowy
    302 400 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przygotowanie i dowóz posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Jana Cybisa 7
    Wartość umowy
    90 720 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe personelu – kucharza40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i wydawanie gorących posiłków w punkcie żywieniowym oraz przygotowanie i dowóz posiłków do Dziennego Domu Pomocy Społecznej na terenie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i wydawanie gorących posiłków w punkcie żywieniowym oraz przygotowanie i…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 393 120 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
393 120 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agencja Służby Społecznej Kościelak Spółka Jawna (część 1); Marcowy Zając Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 393 120,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

1.3.)Oddział zamawiającego

Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010847964

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Cybisa 7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-784

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ops-ursynow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ops-ursynow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-894c1c3b-ef6f-4f05-a036-681665280d77

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc Społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i wydawanie gorących posiłków w punkcie żywieniowym oraz przygotowanie i dowóz posiłków do Dziennego Domu Pomocy Społecznej na terenie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-894c1c3b-ef6f-4f05-a036-681665280d77

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413236

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016246/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu gorących posiłków w punkcie żywieniowym oraz przygotowanie i dowóz posiłków do DDPS na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344203

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/OPS/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie oraz wydawanie gorących posiłków
w punkcie żywieniowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.)Wartość części

288684,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dowóz posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Jana Cybisa 7

4.5.3.)Główny kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

99552,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

302400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

302400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

302400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Służby Społecznej Kościelak Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5211351348

7.3.3)Ulica

ul. Kwiatowa 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-579

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

302400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90720,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

132192,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcowy Zając Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132893917

7.3.3)Ulica

ul. Sokola 2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-724

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55322000-3Usługi gotowania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 393 120 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Służby Społecznej Kościelak Spółka Jawna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.