Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
979 695 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 979 695 zł – 1 970 085 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Rozszerzony okres gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku polegająca na wymianie stolarki okiennej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ul. J. Cybisa 7.

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku polegająca na wymianie stolarki okiennej w budynku Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy INSTAL DIAMENT Artur Kaniewski. Wartość umowy: 979 695 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
979 695 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 maja 2026

    Termin ofert: 3 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INSTAL DIAMENT Artur Kaniewski (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 979 695,00 zł (umowę zawarto 23 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 979 695,00 zł do 1 970 085,02 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

1.3.)Oddział zamawiającego

Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010847964

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Cybisa 7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-784

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ops-ursynow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ops-ursynow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f65caf40-7a40-4c51-b85e-94a62990e7b5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynku polegająca na wymianie stolarki okiennej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ul. J. Cybisa 7.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f65caf40-7a40-4c51-b85e-94a62990e7b5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00365131

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016246/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Termomodernizacja budynku polegająca na wymianie stolarki okiennej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 7

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248129

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/OPS/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

814227,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Roboty budowlane będą polegały na:
demontażu:
-obróbek blacharskich podokienników,
- demontażu, wywozu i utylizacji stolarki okiennej
montażu:
-nowych okien zgodnie z opisaną specyfikacją
- przygotowanie podłoża ościeży (zbicie tynków, mycie, gruntowanie preparatem gruntującym),
- uzupełnienie tynków,
- przyklejenie płyt styropianowych na ościeżach o współczynniku przewodzenia ciepła λ=0,035 [W/mK] o gr. 3 cm klejem, mocowanie warstwy ocieplenia klejem
- wykonanie warstwy zbrojącej z siatki z włókna szklanego,
- gruntowanie podkładem tynkarskim,
- malowanie farbą elewacyjną ościeży ( kolor farby zbliżony do istniejącej kolorystyki budynku)
wymiana obróbek blacharskich:
-wymiana podokienników na nowe z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej o gr. 0,55 mm kolor jasno szary;

Planowane powyższe roboty remontowe nie naruszają istniejącego układu konstrukcyjnego budynku. Wprowadza się jedynie zmiany w wyglądzie elewacji w zakresie elementów wykończeniowych i kolorystyki (parapety).

Przedmiot i zakres zamówienia został szczegółowo opisany w Dokumentacji technicznej, która stanowi Załącznik nr 11 do SWZ. Przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy i nie stanowią podstawy wyceny ofert.

4.5.3.)Główny kod CPV

45421132-8 - Instalowanie okien

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

979695,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1970085,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

979695,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INSTAL DIAMENT Artur Kaniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 1130105784

7.3.3)Ulica

ul. Zamieniecka 76

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-158

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

979695,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421132-8Instalowanie okien
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
195 122 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
168 727 zł372 267 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 539 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
168 727 zł
Mediana
195 122 zł
Górny kwartyl
372 267 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 979 695 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421132-8 (Instalowanie okien). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INSTAL DIAMENT Artur Kaniewski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.