Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KAN BUD AMW SP.Z.O.O.· Tuliszkówmała firma
Wartość umowy
633 015 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 633 015 zł – 720 711 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości robót budowlanych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ ŚW. FLORIANA O BUDOWĘ CHODNIKA WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ

Zamawiający Gmina Miejska Turek (Turek, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ ŚW. FLORIANA O BUDOWĘ CHODNIKA WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ”, wybierając ofertę wykonawcy KAN BUD AMW SP.Z.O.O. Wartość umowy: 633 015 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska TurekTurek, Wielkopolskie (powiat Turecki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
633 015 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KAN BUD AMW SP.Z.O.O. (Tuliszków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 633 015,22 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 633 015,22 zł do 720 711,11 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail