Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 962 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena55%Liczba obiektów sportoworekreacyjnych45%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

Zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Mazowieckiego Urzędu…”, wybierając ofertę wykonawcy Benefit Systems Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 1 962 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 962 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 962 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013272620

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Bankowy 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7dfaba3-849c-44a2-a52e-a831241eedb6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f7dfaba3-849c-44a2-a52e-a831241eedb6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00148378/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.27 Zakup usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00270552

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BOU-V.272.23.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (dalej „MUW”) oraz wskazanych przez pracowników osób towarzyszących, młodzieży i dzieci, na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem m.st. Warszawy oraz miast będących siedzibami delegatur MUW, tj. Ciechanowa, Ostrołęki, Płocka, Radomia i Siedlec.
OPZ zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

92600000-7 - Usługi sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1962000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1962000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1962000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Benefit Systems Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8361676510

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1962000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92600000-7Usługi sportowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 962 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92600000-7 (Usługi sportowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.