Przetargi Usługi sportowe
Aktualne przetargi z CPV 92600000-7 (Usługi sportowe). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 92600000-7. W bazie mamy 457 ogłoszeń i około 11 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Dolnośląskie. Wśród miast prowadzi Wrocław.
Przetargów łącznie
1 009 027
W tym miesiącu
2544
W tym tygodniu
3310
Dzisiaj
951
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Usługi sportowe
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 64▼ 1,5% r/r
- nowych postępowań
- 52,8 mln zł
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 521 tys. zł
- mediana planowanego budżetu
- ~1,9
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1.Benefit Systems S.A.53 wygr.
- 2.VanityStyle Sp. z o.o.19 wygr.
- 3.Medicover Sport Sp. z o.o.11 wygr.
- 4.PZU Pomoc SA8 wygr.
- 5.Monika Bełzak7 wygr.
Najwięksi zamawiający
- 1.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Usługi sportowe
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Izba Administracji Skarbowej we WrocławiuWrocławCPV 9260kupuje co ~12 mcostatnio 29.09.2025spodziewane okno: cze 2026 – gru 2026
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w GdyniGdyniaCPV 9260kupuje co ~10 mcostatnio 03.12.2025spodziewane okno: lip 2026 – gru 2026
- Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka BudżetowaWarszawaCPV 9260kupuje co ~12 mcostatnio 02.12.2025spodziewane okno: sie 2026 – lut 2027
- Transportowy Dozór TechnicznyWarszawaCPV 9260kupuje co ~12 mcostatnio 03.12.2025spodziewane okno: wrz 2026 – mar 2027
- ,,stadion Śląski" w ChorzowieChorzówCPV 9260kupuje co ~12 mcostatnio 05.02.2026spodziewane okno: lis 2026 – maj 2027
- Katowickie Wodociągi S.A.KatowiceCPV 9260kupuje co ~9 mcostatnio 18.06.2026spodziewane okno: sty 2027 – cze 2027
- Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Szemud Sp. z o.o.SzemudCPV 9260kupuje co ~12 mcostatnio 30.07.2026spodziewane okno: kwi 2027 – paź 2027
- Miasto Zielona Góra - Miejski Ośrodek Sportu i RekreacjiZielona GóraCPV 9260kupuje co ~6 mcostatnio 08.12.2025
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 8 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Usługi sportowe
Pełna kategoria: Przetargi Rekreacja 2026O CPV 92600000-7
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Usługi sportowe (CPV 92600000-7). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Dolnośląskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie. Najaktywniejsze miasta to: Wrocław, Poznań, Olsztyn.