Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MMOBI sp. z o.o.· Poznańmikrofirma
Wartość umowy
65 190 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 65 190 zł – 148 973 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie koordynatora20%Ocena projektu plakatu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaprojektowanie i realizacja kampanii promocyjno – informacyjnej oraz wydarzeń związanych z Europejskim Tygodniem Mobilności.

Zamawiający Miasto Gorzów Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie i realizacja kampanii promocyjno – informacyjnej oraz wydarzeń związanych…”, wybierając ofertę wykonawcy MMOBI sp. z o.o. Wartość umowy: 65 190 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp.Gorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
65 190 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MMOBI sp. z o.o. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 65 190,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 65 190,00 zł do 148 973,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail