Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
6050 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa fabrycznie nowych zapór przeciwpowodziowych
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa fabrycznie nowej motopompy pływającej wraz z akcesoriami
    Wartość umowy
    6050 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu i wyposażenia ochrony Gminy Kąty Wrocławskie przed klęską żywiołową 3 zadania

Zamawiający Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia ochrony Gminy Kąty Wrocławskie przed klęską żywiołową 3…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 6050 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
6050 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 6 050,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000528698

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Kąty Wrocławskie

1.5.3.)Kod pocztowy

55-080

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 390 72 19

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@katywroclawskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.katywroclawskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/307943/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu i wyposażenia ochrony Gminy Kąty Wrocławskie przed klęską żywiołową 3 zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34d3f25b-78e4-4a5b-a0f6-704b6c746744

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411319

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00359456/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.86.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

169951,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie

4.5.3.)Główny kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

44212383-7 - Zapory

4.5.5.)Wartość części

126829,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowych zapór przeciwpowodziowych

4.5.3.)Główny kod CPV

44212383-7 - Zapory

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

44212383-7 - Zapory

4.5.5.)Wartość części

37024,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowej motopompy pływającej wraz z akcesoriami

4.5.3.)Główny kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

44212383-7 - Zapory

4.5.5.)Wartość części

6097,56 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Uzasadnienie: Zgodnie z przywołanym przepisem postępowanie podlega unieważnieniu, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Na zadanie nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp. Uzasadnienie: Zgodnie z przywołanym przepisem postępowanie podlega unieważnieniu, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Na niniejsze zadanie została złożona jedna oferta, którą Zamawiający odrzucił. W związku z powyższym część 2 została unieważniona.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6050 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6050 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6050 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H. SUPRON 1 Spółka Jawna Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

637 010 28 88

7.3.3)Ulica

Kluczewska 3

7.3.4)Miejscowość

Olkusz

7.3.5)Kod pocztowy

32-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6050 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42122130-0Pompy wodne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąty Wrocławskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6050 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42122130-0 (Pompy wodne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.U.H. SUPRON 1 Spółka Jawna Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota (Olkusz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.