Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
524 238 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    249 455 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    274 783 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Łapsze Niżne (Łapsze Niżne, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 524 238 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina Łapsze NiżneŁapsze Niżne, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
524 238 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    9 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: F.U.H. „TRANSKOP” s.c. J.Janos, S.Janos (część 1); GRUPA STACHOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 524 238,07 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail