Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi o nazwie lokalnej "Do Konciny" w Falsztynie
zawarta 21 sierpnia 2026 · okres: 40 dni · Małopolskie, Łapsze Niżne
202 809 zł
wartość umowy
wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Gmina Łapsze Niżne · Łapsze Niżne
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jana Pawła II 20, 34-442 Łapsze Niżne, Małopolskie
NIP 7352834759REGON 491892400zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Dworska 3, 34-435 Falsztyn, Małopolskie
NIP 7352642356REGON 120186701zarejestrowana 6 lutego 2006
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.272.17.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 40 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie