Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 476 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 476 000 zł – 1 502 062 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego przy ul. Zwycięstwa w Kątach Wrocławskich poleg na przebudowie stadionu gminnego w Kątach Wrocławskich – etap modernizacji i rozbudowy o dyscypliny lekkoatletyczne

Zamawiający Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego przy ul. Zwycięstwa w Kątach Wrocławskich poleg na…”, wybierając ofertę wykonawcy ACTIVA 2.0 Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 476 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 476 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ACTIVA 2.0 Sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 476 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 476 000,00 zł do 1 502 061,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8961203814

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zwycięstwa 23

1.5.2.)Miejscowość

Kąty Wrocławskie

1.5.3.)Kod pocztowy

55-080

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gokiskwr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gokiskwr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c080ac65-26ca-4cb1-8bfe-7c0ffd0a3b9b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksu sportowego przy ul. Zwycięstwa w Kątach Wrocławskich poleg na przebudowie stadionu gminnego w Kątach Wrocławskich – etap modernizacji i rozbudowy o dyscypliny lekkoatletyczne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c080ac65-26ca-4cb1-8bfe-7c0ffd0a3b9b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411166

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 1/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa stadionu gminnego w Kątach Wrocławskich – etap modernizacji i rozbudowy o dyscypliny lekkoatletyczne obejmująca zakresem rozbiórkę obiektów i urządzeń kolidujących z inwestycją (m.in.
nawierzchnie utwardzone), budowę urządzeń lekkoatletycznych takich jak skocznia w dal, wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą oraz dobudowę 4 pomieszczeń garażowych, utwardzone dojścia i dojazdy.
2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), dokumentacji projektowej – projekt wykonawczy aktualizacja z 2025r., specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR) oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1476000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1502061,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1476000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACTIVA 2.0 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8961203814

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1476000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąty Wrocławskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 476 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACTIVA 2.0 Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.