Remont auli szkolnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (2/B/SOSW/2026).
Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka (Starogard Gdański, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont auli szkolnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 331 876 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000234985 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Chojnicka 70 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Starogard Gdański |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 58/5622269 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 58/5622269 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@soswstarogard.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://soswstarogard.bip.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-678ae353-cdbf-413a-bce2-671254a7dc48 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411160 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00267352 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont auli szkolnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (2/B/SOSW/2026). |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Remont auli szkolnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (2/B/SOSW/2026). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45431100-8 - Kładzenie terakoty 45422100-2 - Stolarka drewniana 45442110-1 - Malowanie budynków 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-23 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-06-23 do 2026-08-24 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ONE PLEX KATARZYNA BENDIG |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5922112891 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Skarszewy |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 285891,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00304121/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W trakcie realizacji zadania „Remont auli szkolnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Konieczność wykonania robót dodatkowych |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 33431,60 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 319322,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).