Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026)

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka (Starogard Gdański, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000234985

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Chojnicka 70

1.4.2.)Miejscowość

Starogard Gdański

1.4.3.)Kod pocztowy

83-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.7.)Numer telefonu

58/5622269

1.4.8.)Numer faksu

58/5622269

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@soswstarogard.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://soswstarogard.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dd5f3f49-e23c-4e9a-84d8-d396ee71c25a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411151

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00338717

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026).

Zakres prac:

 Remont korytarza szkolnego I piętro w zakresie:

1. Prace budowlane.
 sufity,
 ściany,
2. Instalacje elektryczne.

Przedmiot zamówienia został opisany w:
I. przedmiarze robót,
II. STWiOR.

3.9.)Główny kod CPV

45442110-1 - Malowanie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-08-03 do 2026-08-21

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ONE PLEX KATARZYNA BENDIG

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922112891

4.3.4.)Miejscowość

Skarszewy

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

53955,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00375508/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

53955,68 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45442110-1Malowanie budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starogard Gdański.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45442110-1 (Malowanie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.