Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
522 504 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Budowa elektrowni wodnej w Parku w Rogoźniku” W skład którego wchodzi: a. wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania, b. wykonanie studium wykonalności dla zadania
    Wartość umowy
    419 676 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Budowa systemu magazynowania energii na potrzeby Hali Lux” W skład zadania wchodzą: a. wykonanie programu funkcjonalno – użytkowego dla zadania, b. wykonanie studium wykonalności dla zadania
    Wartość umowy
    24 108 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3„Budowa systemu magazynowania energii na potrzeby sali gimnastycznej przy ZSP w Dobieszowicach” W skład zadania wchodzą: a. wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania, b. wykonanie studium wykonalności dla zadania
    Wartość umowy
    29 520 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4„Zwiększenie samowystarczalności energetycznej KS Cyklon” - wykonanie programu funkcjonalno – użytkowego dla zwiększenia samowystarczalności energetycznej obiektu KS Cyklon w Rogoźniku poprzez instalację systemu fotowoltaicznego, pompy ciep
    Wartość umowy
    22 140 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5„Modernizacja i rozbudowa oświetlenia hybrydowego w Gminie Bobrowniki” - wykonanie inwentaryzacji, audytu energetycznego oraz programu funkcjonalno – użytkowy dla modernizacji i rozbudowy oświetlenia hybrydowego w Gminie Bobrowniki
    Wartość umowy
    27 060 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”

Zamawiający Gmina Bobrowniki (Bobrowniki, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: Instalacje…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 522 504 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina BobrownikiBobrowniki, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
522 504 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hornik Chmura Architektura Sp. z o.o. (część 1); AMM Investments Sp. z o.o. (części 2, 3, 4, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 522 504,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BOBROWNIKI

1.3.)Oddział zamawiającego

Referat IZP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gminna 8

1.5.2.)Miejscowość

Bobrowniki

1.5.3.)Kod pocztowy

42-583

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 32 287 78 87

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@bobrowniki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bobrowniki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bobrowniki.logintrade.net/zapytania_email,232671,1ca6e647d96412b6339bbf1d9f1068e8.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75e49754-b426-4d1a-b6fc-26e293ee03b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411037

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045007/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.7 Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn

„Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00282085

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.1.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

524166,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: „Budowa elektrowni wodnej w Parku w Rogoźniku”
W skład którego wchodzi:
a. wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania,
b. wykonanie studium wykonalności dla zadania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.)Wartość części

280000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: „Budowa systemu magazynowania energii na potrzeby Hali Lux”
W skład zadania wchodzą:
a. wykonanie programu funkcjonalno – użytkowego dla zadania,
b. wykonanie studium wykonalności dla zadania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.)Wartość części

64833,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: „Budowa systemu magazynowania energii na potrzeby sali gimnastycznej przy ZSP w Dobieszowicach”
W skład zadania wchodzą:
a. wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania,
b. wykonanie studium wykonalności dla zadania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.)Wartość części

69333,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: „Zwiększenie samowystarczalności energetycznej KS Cyklon” - wykonanie programu funkcjonalno – użytkowego dla zwiększenia samowystarczalności energetycznej obiektu KS Cyklon w Rogoźniku poprzez instalację systemu fotowoltaicznego, pompy ciepła oraz magazynu energii.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.)Wartość części

36333,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: „Modernizacja i rozbudowa oświetlenia hybrydowego w Gminie Bobrowniki” - wykonanie inwentaryzacji, audytu energetycznego oraz programu funkcjonalno – użytkowy dla modernizacji i rozbudowy oświetlenia hybrydowego w Gminie Bobrowniki.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.)Wartość części

73666,68 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

419676,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

419676,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

419676,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hornik Chmura Architektura Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9542809004

7.3.3)Ulica

Staromiejska 6

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-013

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

419676,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24108,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24108,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMM Investments Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393887706

7.3.3)Ulica

Domaniewska 17/19/133

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-663

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24108,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMM Investments Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393887706

7.3.3)Ulica

Domaniewska 17/19/133

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-663

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMM Investments Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393887706

7.3.3)Ulica

Domaniewska 17/19/133

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-663

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMM Investments Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393887706

7.3.3)Ulica

Domaniewska 17/19/133

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-663

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Sekcja 26

Informacje dodatkowe

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1, 2, 3, 4, 5)
pkt 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: Zamówienie należy zrealizować w terminie do 4 miesięcy od dnia podpisania umowy nie później jednak niż do dnia 15.11.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bobrowniki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bobrowniki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 522 504 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hornik Chmura Architektura Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.