Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
536 532 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przebudowa drogi leśnej i szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Górze Radogost Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 1 obejmu
    Wartość umowy
    255 948 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 915 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    225 669 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa szlaków leśnych na potrzeby ścieżek pieszo-rowerowych

Zamawiający Nadleśnictwo Jawor (Jawor, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa szlaków leśnych na potrzeby ścieżek pieszo-rowerowych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 536 532 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo JaworJawor, Dolnośląskie (powiat Jaworski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
536 532 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GOSPODARSTWO ROLNE WIKTOR ZIMMER (część 1); ADBUD.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 536 531,79 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Jawor

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931023931

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Myśliborska 3

1.5.2.)Miejscowość

Jawor

1.5.3.)Kod pocztowy

59-400

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

768711600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jawor@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jawor.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-083f6dd6-66af-491f-aacf-37553ca32e1a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa szlaków leśnych na potrzeby ścieżek pieszo-rowerowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-083f6dd6-66af-491f-aacf-37553ca32e1a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410904

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00518079/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa szlaków leśnych na potrzeby ścieżek pieszo-rowerowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Interreg Czechy – Polska 2021-2027, Priorytet 2 – Turystyka, Projekt: „Rewitalizacja obiektów dla celów turystyki edukacyjnej"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331347

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi leśnej i szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Górze Radogost
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 1
obejmującym odpowiednio dla każdej części:
- Projekt Techniczny
- Przedmiar robót
- Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)

4.5.3.)Główny kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.)Wartość części

172942,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Bazaltowej Górze
Przebudowa drogi leśnej i szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Górze Radogost
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 2
obejmującym odpowiednio dla każdej części:
- Projekt Techniczny
- Przedmiar robót
- Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)

4.5.3.)Główny kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.)Wartość części

47772,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Wzgórzu Mszana
Przebudowa drogi leśnej i szlaku leśnego na ścieżkę pieszo-rowerową do wieży widokowej na Górze Radogost
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 3
obejmującym odpowiednio dla każdej części:
- Projekt Techniczny
- Przedmiar robót
- Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)

4.5.3.)Główny kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.)Wartość części

147164,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255947,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

744058,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255947,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOSPODARSTWO ROLNE WIKTOR ZIMMER

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6111637175

7.3.3)Ulica

KARKONOSKA 99

7.3.4)Miejscowość

ŁOMNICA

7.3.5)Kod pocztowy

58-508

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255947,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54914,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184523,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54914,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADBUD.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8863029189

7.3.3)Ulica

Stary Julianów 165A

7.3.4)Miejscowość

Dziećmorowice

7.3.5)Kod pocztowy

58-308

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54914,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225669,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

744741,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225669,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADBUD.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8863029189

7.3.3)Ulica

Stary Julianów 165A

7.3.4)Miejscowość

Dziećmorowice

7.3.5)Kod pocztowy

58-308

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225669,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

49 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233162-2Roboty budowlane w zakresie ścieżek…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 456 635 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
970 759 zł3 147 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 176 658 zł
Źródło próbki
CPV 45233162· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
970 759 zł
Mediana
1 456 635 zł
Górny kwartyl
3 147 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Jawor prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jawor.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 536 532 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233162-2 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GOSPODARSTWO ROLNE WIKTOR ZIMMER (ŁOMNICA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.