Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: Kanonia 20/22 m 6, część nr 2: Piwna 31/33 m 10, część nr 3: Piwna 21/23 m 8

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: Kanonia 20/22 m 6, część nr 2: Piwna…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania. Powód: nie złożono żadnej oferty w postępowaniu. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012547634

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szwoleżerów 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-464

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zgn.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgn.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: Kanonia 20/22 m 6,
część nr 2: Piwna 31/33 m 10, część nr 3: Piwna 21/23 m 8

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aeb711ca-9592-4eb7-9b3c-c43fab5146f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410795

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00002608/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont pustostanów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381312

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TZ-230/R/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

120347,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)w zakresie branży ogólnobudowlanej

rozbieranie posadzek; skucie tynków; wykonywanie tynków; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek; wykonywanie; układanie paneli podłogowych; malowanie ścian i sufitów, założenie okuć, klamek, zamków; 2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem; 3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.)Wartość części

31155,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)w zakresie branży ogólnobudowlanej

rozbieranie posadzek; skucie tynków; wykonywanie tynków; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek; wykonywanie; układanie paneli podłogowych; malowanie ścian i sufitów, założenie okuć, klamek, zamków; 2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem; 3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.)Wartość części

43052,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)w zakresie branży ogólnobudowlanej

rozbieranie posadzek; skucie tynków; wykonywanie tynków; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek; wykonywanie; układanie paneli podłogowych; malowanie ścian i sufitów, założenie okuć, klamek, zamków; 2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem; 3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.)Wartość części

46139,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty w postępowaniu

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty w postępowaniu

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty w postępowaniu

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.