Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 181 036 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 11 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa lokalu użytkowego przy ul. Al. Jerozolimskie 51 na potrzeby kawiarni promującej Aktywności Lokalne

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa lokalu użytkowego przy ul. Al. Jerozolimskie 51 na potrzeby kawiarni…”, wybierając ofertę wykonawcy USEHOUSE Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 181 036 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
1 181 036 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USEHOUSE Sp. z o.o. (Radzymin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 181 035,75 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 11 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail