Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
54 453 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.

Zamawiający Gmina Nakło nad Notecią (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Remontowo-Budowlanych GRAC-BUD Grzegorz Mróz. Wartość umowy: 54 453 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
54 453 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Remontowo-Budowlanych GRAC-BUD Grzegorz Mróz (Ostrowo 3), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 54 452,88 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nakło nad Notecią

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350895

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ks. P. Skargi 7

1.5.2.)Miejscowość

Nakło nad Notecią

1.5.3.)Kod pocztowy

89-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

523867960

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@umig.naklo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gmina-naklo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1345755

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87d67bae-cf97-42c0-b91f-650864735d45

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410732

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035864/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy - remont klatki schodowej ul. Bydgoska 4, Potulice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352622

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

180489,98 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

40550,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w
Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
Zakres prac
Sufity i stropy – wykonanie sufitu podwieszanego z płyt G-K: z uwagi na stan awaryjny i realne niebezpieczeństwo
odpadania ich fragmentów, kompleksowa wymiana wykończenia sufitów nad korytarzem i biegami schodowymi. Ściany
wewnętrzne – wymiana tynków, gładzie i malowanie: kompleksowa renowacja ścian klatki schodowej oraz korytarzy, w celu
trwałego usunięcia licznych spękań i odspojeń. Posadzki korytarzy i spoczników – wymiana nawierzchni: istniejące
wykończenie podłóg uległo silnemu zużyciu i wymaga kompleksowej wymiany wraz z przygotowaniem podłoża. Schody
drewniane (biegi schodowe) – renowacja i nowa okładzina: gruntowe odnowienie oraz zabezpieczenie przed dalszą
eksploatacją drewnianej konstrukcji biegów schodowych. Balustrada schodowa – wzmocnienie i renowacja: przywrócenie
stabilności oraz dawnych walorów estetycznych drewnianej balustrady klatki schodowej. Stolarka drzwiowa – renowacja
drzwi drewnianych: przeprowadzenie prac renowacyjnych istniejących drzwi drewnianych w obrębie klatki schodowej (drzwi
wejściowe, drzwi do pomieszczeń wspólnych); przywrócenie ich pełnej funkcjonalności i sprawności użytkowej przy
jednoczesnym zachowaniu ich pierwotnego charakteru. Zabudowa pod schodami – renowacja powierzchni drewnianych:
odświeżenie i ujednolicenie estetyczne istniejącej drewnianej zabudowy zlokalizowanej pod biegiem schodowym. Instalacje
elektryczne – wymiana osprzętu i maskownicy: odświeżenie elementów instalacji elektrycznej w częściach wspólnych w
sposób bezinwazyjny dla głównego okablowania. Roboty towarzyszące – prace demontażowe i wykończeniowe: drobne
prace towarzyszące niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia głównych robót oraz zapewnienia estetycznego wyglądu
odnawianej przestrzeni.
Szczegółowy opis zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna.
UWAGA! Załączone do niniejszego postępowania przedmiary mają charakter wyłącznie poglądowy oraz pomocniczy.
Przedmiary nie zwalniają potencjalnego wykonawcy z kwestii zweryfikowania danych przedstawionych

4.5.3.)Główny kod CPV

44233000-2 - Klatki schodowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54452,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54452,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54452,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych GRAC-BUD Grzegorz Mróz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5581307492

7.3.4)Miejscowość

Ostrowo 3

7.3.5)Kod pocztowy

89-115

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54452,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44233000-2Klatki schodowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nakło nad Notecią prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nakło Nad Notecią.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 54 453 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44233000-2 (Klatki schodowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Remontowo-Budowlanych GRAC-BUD Grzegorz Mróz (Ostrowo 3). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.