Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w ramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj (...)

Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny (Lędziny, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w ramach projektu:…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276289890

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lędzińska 24

1.5.2.)Miejscowość

Lędziny

1.5.3.)Kod pocztowy

43-140

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprledziny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pcpr-powiatbl.bip.net.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af479326-3ef6-444f-8c53-09fff74fd1ec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w
ramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj (...)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af479326-3ef6-444f-8c53-09fff74fd1ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410673

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00124154/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.4 Przeprowadzenie szkoleń i zajęć dla uczestników projektu

„Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osób usamodzielnianych”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osob usamodzielnianych“

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236252

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Powiat Bieruńsko – Lędziński w ramach projektu „Wspieraj, Wzmacniaj,
Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osob
usamodzielnianych“ realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego
2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+), dla Priorytetu: FESL.07.00 – Fundusze
Europejskie dla społeczeństwa, dla Działania: FESL.07.07 – Wsparcie rodziny, dzieci i
młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej, numer wniosku o
dofinansowanie: FESL.07.07-IZ.01-0A83/24, planuje wyłonienie Wykonawcy do
przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w ramach
ww. projektu.

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie specjalistycznych treningów
rozwojowych dla dzieci w pieczy w postaci:
1. Treningu Umiejętności Społecznych
2. Trening zastępowania agresji, składający się z trzech modułów:
- Trening Umiejętności Prospołecznych,
- Trening Kontroli Złości,
- Trening Wnioskowania Moralnego

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z odrzuceniem wszystkich ofert złożonych w przedmiotowym
postępowaniu, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na
podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień
publicznych.
W toku postępowania odrzucono wszystkie złożone oferty, tj. oferty Wykonawców:
Veritum – Centrum Szkoleniowe, Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz, EVEREST
Consulting&Szkolenia Marcin Kottas, Rehabilis mgr Marcin Lis oraz Polski Instytut
Rozwoju Trenerów i Coachów. W konsekwencji w postępowaniu nie pozostała żadna
oferta niepodlegająca odrzuceniu, która mogłaby zostać wybrana jako
najkorzystniejsza.
Projekt „Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osób
usamodzielnianych“ realizowany jest w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+),
dla Priorytetu: FESL.07.00 – Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, dla Działania: FESL.07.07 – Wsparcie rodziny, dzieci i
młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej.
Mając powyższe na uwadze, zachodzi przesłanka obligatoryjnego unieważnienia
postępowania określona w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którą Zamawiający
unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lędziny.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.