Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie

Zamawiający Miasto Pszów (Pszów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto PszówPszów, Śląskie (powiat Wodzisławski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO PSZÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258670

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Pszowska 534

1.4.2.)Miejscowość

Pszów

1.4.3.)Kod pocztowy

44-370

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@pszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ad93550-7fe3-498f-afaf-e6d04c7d2fc7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410302

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00255727

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Program Odbudowy w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie - Część 2 - Zabawki, realizowane w ramach inwestycji pn. Przebudowa i adaptacja części budynku zaopatrzenia byłej kopalni Anna na żłobek publiczny w Pszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem asortymentu, ilości i opisu poszczególnych elementów wyposażenia stanowi Załącznik nr 8.2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia i Tabela kosztorysowa stanowiąca Załącznik nr 9.2, natomiast sposób realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6.2 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowne. 3. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy i pochodzący z bieżącej produkcji, wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien posiadać aktualne, zgodne z polskim prawem, stosowne certyfikaty, atesty i świadectwa dopuszczenia ich do sprzedaży. 4. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania wynikające z przepisów bezpieczeństwa i higieny oraz być zgodny z wymaganiami dla zabawek przeznaczonych dla dzieci, w szczególności: 1) spełniać wymagania określone w przepisach dotyczących bezpieczeństwa zabawek, w tym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, 2) spełniać normy: PN-EN 71-1 (bezpieczeństwo mechaniczne i fizyczne), PN-EN 71-2 (palność) oraz PN-EN 71-3 (migracja określonych pierwiastków), 3) być dostosowany do użytkowania przez dzieci w wieku żłobkowym (do lat 3–4), nie posiadać ostrych krawędzi ani elementów stwarzających ryzyko urazu oraz być wykonany z materiałów bezpiecznych i nietoksycznych, 4) posiadać oznakowanie CE oraz wymagane atesty, certyfikaty lub deklaracje zgodności potwierdzające spełnianie norm bezpieczeństwa, 5) w zakresie, w jakim obejmuje on elementy wyposażenia sal, spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 lipca 2014 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych, jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy, w tym w szczególności wymogi dotyczące trudnopalności i ergonomii.

3.9.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 526580763

4.3.3.)Ulica

Warszawska 151

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-547

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

39828,44 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00315480/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

39828,44 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Sporządzone na podstawie raportu z realizacji zamówienia z dnia 27.08.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37520000-9Zabawki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →