Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie
Zamawiający Miasto Pszów (Pszów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=749, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIASTO PSZÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276258670 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Pszowska 534 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 44-370 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL227 - Rybnicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kancelaria@pszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7ad93550-7fe3-498f-afaf-e6d04c7d2fc7 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00410258 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00255727 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Krajowy Program Odbudowy w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Pierwsze wyposażenie nowoutworzonego żłobka „Ania” w Pszowie - Część 1 - Meble i wyposażenie, realizowane w ramach inwestycji pn. Przebudowa i adaptacja części budynku zaopatrzenia byłej kopalni Anna na żłobek publiczny w Pszowie, i obejmuje: a) Wyposażenie salowych/sprzątaczek, b) Wyposażenie kuchni, c) Wyposażenie sypialni, d) Wyposażenie łazienki i pomieszczenia na nocniki, e) Wyposażenie jadalni, f) Zabudowę meblową, g) Inne – meble wolnostojące. 2. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie w szczególności: 1) przed przystąpieniem do realizacji zamówienia: a) samodzielne zwymiarowanie miejsc przeznaczonych do zabudowy oraz dostosowanie planowanej zabudowy do zaktualizowanych wymiarów i warunków technicznych wykonania zabudowy, b) przedłożenie do akceptacji Zamawiającego próbek materiałów lub wzornika z proponowaną kolorystyką materiałów i dodatków wykończeniowych (uchwyty, okucia itd.), z których wykonany będzie dany element wyposażenia. 3. Przedmiot zamówienia winien spełniać wszelkie normy i wymagania dla niego przewidziane prawem, a w szczególności z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz normy PN-EN lub równoważnych, właściwe dla danego asortymentu, ze szczególnym uwzględnieniem norm bezpieczeństwa w szczególności wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 lipca 2014 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy (tj. z 2019 r. Dz.U. poz. 72) dla: a) Elementów wyposażenia stałego mają być co najmniej trudno zapalne i nie będące intensywnie dymiące, b) Wyposażenie ma posiadać atesty i certyfikaty. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem asortymentu, ilości i opisu poszczególnych elementów wyposażenia stanowi Załącznik nr 8.1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia i Tabela kosztorysowa, stanowiąca Załącznik nr 9.1., natomiast sposób realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6.1 pn. Projektowane postanowienia umowne. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39161000-8 - Meble przedszkolne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39221000-7 - Sprzęt kuchenny 39290000-1 - Wyposażenie różne 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Bryła Plus SP. Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 382867792 |
| 4.3.3.) | Ulica | Hetmańska 6/3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 60-253 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 311393,93 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00315480/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 311393,93 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →