Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
35 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
110 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 35 000 zł – 59 040 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową dostrzegalni przeciwpożarowej - wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Lubichowo

Zamawiający Nadleśnictwo Lubichowo (Lubichowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową dostrzegalni przeciwpożarowej - wieży…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowa AS’POL Biuro Nadzoru i Dokumentacji Budowlanej mgr inż . Andrzej wiatek. Wartość umowy: 35 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo LubichowoLubichowo, Pomorskie (powiat Starogardzki →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
35 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowa AS’POL Biuro Nadzoru i Dokumentacji Budowlanej mgr inż . Andrzej wiatek (Reda), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 34 999,99 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 34 999,99 zł do 59 040,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 110 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail