Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
302 765 zł
Umowa zawarta
26 listopada 2025
Okres realizacji
do 17 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w…”, wybierając ofertę wykonawcy ROLMEX Karol Misiuda. Wartość umowy: 302 765 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
302 765 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 października 2025

    Termin ofert: 6 listopada 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ROLMEX Karol Misiuda (Kielce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 302 764,50 zł (umowę zawarto 26 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590653601

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipowa 67A

1.5.2.)Miejscowość

Bełchatów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 632 79 14

1.5.8.)Numer faksu

44 632 79 22

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.powiat-belchatowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

pzd-powiatbelchatowski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Utrzymanie dróg powiatowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-14555d41-4e7c-42a2-9493-d41979e44c75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409040

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00076779/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00504326

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD-ZP-3703-18/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem w ramach zadania pn

„Zakup kosiarki wysięgnikowej wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie”. 2. Wymagania dotyczące kosiarki wysięgnikowej: 1) zakup i dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego ramienia hydraulicznego wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, 2) osprzęt obejmuje: a) głowicę do koszenia traw, b) głowicę do mulczer, do rozdrabniania krzaków, c) głowicę do wycinania krzewów i gałęzi, d) ścinarkę do poboczy, e) odchwaszczarkę, 3) ramię hydrauliczne i ww. głowice muszą pochodzić od jednego producenta, 4) parametry techniczne ramienia hydraulicznego wraz z głowicami wg Specyfikacji technicznej – załącznik nr 7 do SWZ, 5) wykonawca przeprowadzi szkolenie pracowników zamawiającego, min 4 godzin roboczych w zakresie eksploatacji kosiarki wysięgnikowej i osprzętu, 6) wykonawca udzieli gwarancji na kosiarkę wysięgnikową wraz z osprzętem na okres: min 12 miesięcy - max 24 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

16310000-1 - Kosiarki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

302764,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

302764,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

302764,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROLMEX Karol Misiuda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572664359

7.3.3)Ulica

Ściegienna 264C

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-116

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

302764,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełchatów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 302 765 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16310000-1 (Kosiarki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ROLMEX Karol Misiuda (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.