ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Dębnie (Dębno, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie”. Termin składania ofert minął 4 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w DębnieDębno, Wielkopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 5%, Koszt 95%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał PHU Petromot przy 5 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Dębnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000297402

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dębno 27

1.5.2.)Miejscowość

Dębno

1.5.3.)Kod pocztowy

89-310

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

672861820

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dps@dps-debno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dps-debno.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Świadczenie pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f0196c66-63d6-4ce6-9b33-8412521bdd67

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408330

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025396/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa oleju opałowego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zalecenia:
1) Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z „OBWIESZCZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”;
2) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc . docx. xls .xlsx. jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf;
3) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip .7Z ;
4) Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
5) Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES.
6) Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym.
7) Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować format PAdES oraz podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji plików.
8) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca z odpowiednim wyprzedzeniem przetestował możliwość prawidłowego wykorzystania wybranej metody podpisania plików oferty i zweryfikował podpis przed złożeniem oferty.
9) Zaleca się, aby komunikacja z wykonawcami odbywała się tylko poprzez platformazakupowa.pl za pośrednictwem formularza “Wyślij wiadomość do zamawiającego”, nie za pośrednictwem skrzynki email.
10) Adres e-mail podany przez wykonawcę w formularzu elektronicznym podczas składania oferty na platformazakupowa.pl powinien być tożsamy z adresem e-mail podanym w dołączanej dokumentacji (np. w formularzu ofertowym).
11) Ofertę należy przygotować z należytą starannością dla podmiotu ubiegającego się o udzielenie zamówienia publicznego i zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu do zakończenia przyjmowania ofert/wniosków. Sugerujemy złożenie oferty na 24 godziny przed terminem składania ofert/wniosków.
12) Podczas podpisywania plików zaleca się stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1.
13) Jeśli Wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze skompresowanych plików.
14) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.
15) Zamawiający zaleca aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, w tym szczególnie nie łączyć podpisanych wcześniej plików pdf do jednego pliku pdf. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z koniecznością odrzucenia oferty w postępowaniu.
Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego przy komunikacji poprzez przycisk „Wyślij wiadomość do zamawiającego” to 500 MB.
Maksymalna ilość plików przesyłanych przy komunikacji w formularzu „Wyślij wiadomość do zamawiającego” to 10 szt. na raz, przy czym możliwe jest ponowne kliknięcie ikony załączników i dodanie kolejnych plików.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz - w przypadku pozyskania danych z innych źródeł - art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Pomocy Społecznej w Dębnie, Dębno 27, 89-310 Łobżenica, e-mail: dps@dps-debno.pl, tel. 67 286-18-20, adres do e-Doręczeń: AE:PL-18023-79750-CBIAE-26. W imieniu Administratora działa Dyrektor Domu.
2. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pod adresem e-mail: iodo@sys-it.pl lub listownie na adres Administratora.
3. Cele i podstawy prawne przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy oraz wykonania obowiązków dokumentacyjnych, kontrolnych, sprawozdawczych i archiwalnych wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych oraz innych właściwych przepisów.
4. Źródło i zakres danych
Dane mogą zostać pozyskane bezpośrednio od Pani/Pana albo od wykonawcy, podwykonawcy lub innego podmiotu, który Pani/Pan reprezentuje lub z którym współpracuje, a także z publicznie dostępnych rejestrów. Zakres danych może obejmować w szczególności dane identyfikacyjne, kontaktowe, informacje o stanowisku lub funkcji, kwalifikacjach, doświadczeniu, uprawnieniach, podstawach reprezentacji oraz inne dane wymagane dokumentacją postępowania.
5. Odbiorcy danych
Dane mogą zostać udostępnione osobom i podmiotom, którym przysługuje dostęp do dokumentacji postępowania na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, organom kontrolnym i innym podmiotom uprawnionym na podstawie prawa, operatorowi platformy zakupowej, operatorom pocztowym oraz podmiotom świadczącym usługi informatyczne, prawne i archiwizacyjne. Po zawarciu umowy dane mogą zostać ujawnione w Centralnym Rejestrze Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa.
6. Okres przechowywania danych
Dokumentacja postępowania będzie przechowywana przez okres co najmniej 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata - przez cały okres obowiązywania umowy. Dane mogą być przechowywane dłużej, jeżeli wynika to z przepisów szczególnych, warunków finansowania, obowiązującego w DPS jednolitego rzeczowego wykazu akt lub zasad archiwizacji.
7. Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania - z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych i RODO - a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Prawo do usunięcia danych, przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu nie przysługuje w zakresie, w jakim przetwarzanie jest niezbędne do wykonania obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.
8. Obowiązek podania danych
Podanie danych wymaganych przepisami prawa i dokumentacją postępowania jest obowiązkowe lub niezbędne do udziału w postępowaniu, oceny oferty, zawarcia lub realizacji umowy. Niepodanie wymaganych danych może uniemożliwić udział w postępowaniu albo wykonanie określonych czynności.
9. Przekazywanie danych do państw trzecich
Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych, chyba że korzystanie z platformy zakupowej lub innej usługi powoduje taki transfer; w takim przypadku informacja o zasadach transferu zostanie przekazana zgodnie z RODO.
10. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DPS.VII.322.1.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 76m3 lekkiego oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie.
Olej powinien spełniać wymagania polskiej normy PN-C-96024 oraz Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne do powyższych norm.
Zamawiający wymaga, by olej posiadał co najmniej niżej wymienione parametry:
- wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg
- zawartość siarki ≤ 0,1 % (m/m)
- zawartość wody max. 200mg/kg
- gęstość w temperaturze 150C max. 0,860kg/m3
- temperatura zapłonu min. 560C
- lepkość kinematyczna w temperaturze 200C max. 6,00 mm2/s
- skład frakcyjny:
- do temperatury 2500C destyluje max. 65% (V/V)
- do temperatury 3500C destyluje min. 85% (V/V)
- temperatura płynięcia max. minus 200C
- zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24mg/kg
- pozostałość po spopieleniu max 0,01% (m/m)
- pozostałość po koksowaniu (z 10% pozostałości destylacyjnej) max. 0,3% (m/m)
Na spełnienie powyższych wymagań Wykonawca do oferty dołączy świadectwo jakości oferowanego oleju.
Liczba dostaw: od 5 do 7 w ciągu trwania umowy.
Miejsce dostaw: Dom Pomocy Społecznej w Dębnie, Dębno 27, 89-310 Łobżenica.

4.2.6.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

5

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

95

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki
dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że posiada ważną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki;
c) sytuacji ekonomicznej i finansowej: Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie;
d) zdolności technicznej lub zawodowej
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres działalności jest krótszy- w tym okresie należycie wykonał dwie dostawy oleju opałowego o łącznej wartości minimum 300 000 zł.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca może również złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Ważna koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki;
2. Wykaz dostaw oleju opałowego w ciągu ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, o łącznej wartości min. 300000 zł.
Wykonawca może również posłużyć się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Świadectwo jakości oferowanego oleju opałowego.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty.
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ składa każdy z wykonawców.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, w tym wspólnicy spółki cywilnej, dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, który zakres zamówienia wykonują poszczególni wykonawcy.
Jeżeli zostanie wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający przed zawarciem umowy zażąda kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy.
2. Zamawiający przewiduje możliwość dokonywania zmian postanowień zawartej umowy, także w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w następujących okolicznościach:
1) zmiany nazw, siedziby stron umowy, numerów kont bankowych,
2) zmiany osób przedstawicieli Zamawiającego,
3) w razie konieczności podjęcia działań zmierzających do ograniczenia skutków zdarzenia losowego wywołanego przez czynniki zewnętrzne, którego nie można było przewidzieć,
4) działania siły wyższej,
5) zmiany wynagrodzenia umownego w przypadku zmiany przez władzę ustawodawczą określonej w umowie stawki podatku od towarów i usług VAT w trakcie realizacji niniejszej Umowy. Podatek VAT będzie naliczany w wartościach wynikających z przepisów obowiązujących w dniu wystawienia faktury.
6) zmiany w postaci zwiększenia limitu określonego w paragrafie 8 ust. 1 o maksymalnie 20% - zwiększenia wynagrodzenia umownego brutto w przypadku, gdy cena jednostkowa za 1 m3 oleju opałowego podana w formularzu ofertowym przez Wykonawcę wzrośnie o minimum 10 %. Zmiana ta musi zostać poprzedzona wnioskiem jednej ze stron i wymaga formy aneksu.
3. Zmiana umowy może nastąpić w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności określonych w art. 455 ust. 1 i ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Warunkiem wprowadzenia zmiany umowy jest złożenie przez Wykonawcę lub Zamawiającego pisemnego wniosku o dokonanie takiej zmiany zawierającej szczegółowe uzasadnienie.
5. W związku z planowanym zawarciem umowy na okres dłuższy niż 6 miesięcy zgodnie z art. 439 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że zmiana cen paliw u producenta każdorazowo ma wpływ na cenę konkretnej zrealizowanej dostawy. W związku ze specyfikacją zmian cen na rynku paliw waloryzacja umowy następuje przy każdej zrealizowanej jednostkowej dostawie. W związku z powyższym do umowy nie mają zastosowania inne mechanizmy waloryzacyjne.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-03

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Kryterium oceny ofert:
5 % cena
95 % upust

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): PHU Petromot264 tys. zł5 ofertwynik →
  2. 2024wygrał(a): Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o.294 tys. zł4 ofertywynik →
  3. 2023wygrał(a): PHU Petromot396 tys. zł5 ofertwynik →
  4. 2022wygrał(a): PHU Petromot530 tys. zł4 ofertywynik →
  5. 2021zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.6 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.09.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Dom Pomocy Społecznej w Dębnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.