Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
395 599 zł
Umowa zawarta
22 września 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 395 599 zł – 423 243 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Dębnie (Dębno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie”, wybierając ofertę wykonawcy PHU PETROMOT. Cena wybranej oferty: 395 599 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w DębnieDębno, Wielkopolskieopublikowano 2 października 2023
Cena wybranej oferty
395 599 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU PETROMOT (Skulsk), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 395 599,37 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 395 599,37 zł do 423 243,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail