Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
200 121 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 184 746 zł – 259 530 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,3% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenie osób odpowiedzialnych za analizę danych i przygotowanie raportu analityczneg20%Opis sposobu doboru próby. 15 pkt15%Opracowanie zawierające identyfikację kluczowych ryzyk w projekcie realizowanym techniką C10%Opracowania planu kontroli pracy ankieterskiej10%Przygotowanie harmonogramu zgodnego z zadaniami opisanymi w OPZ5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI dot. akceptacji wydatków obronnych państwa

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz – ITECH Instytut Innowacji i Technologii (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI dot. akceptacji…”, wybierając ofertę wykonawcy Market Research World Anna Sojka ,. Wartość umowy: 200 121 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
200 121 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Market Research World Anna Sojka (Gliwice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 121,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 184 746,00 zł do 259 530,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail